Bertil Öhlund olja
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Komposition "Filles en fleurs", signerad Bertil Öhlund och a tergo daterad 1959, olja på duk, ca 55x46 cm
A tergo: "Exposition Creuze-Paris 19 Avril-5 maj 1961"
798398
2020-08-03