Bert Håge Häverö
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, (2), Skärgårdsgubbar och Pimpelfiske, båda signerade Bert Håge Häverö, Skärgårdsgubbar daterad - 78, numrerad 124/360, bildmått ca 46x37 cm, Pimpelfiske daterad - 77, numrerad 45/310, bildmått ca 45x38 cm
Ställvis gulnad, ej examinerade ur ram
798400
2020-08-06