Jan Wierth

Jan Wierth
Jan Wierth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN WIERTH (1920-2003), färglitografier (2), Tyresömotiv, båda signerade Wierth samt numrerade 295/360, mått ca 56 x 41 cm

Ej examinerade ur ram

798402

2020-08-06