Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHN WIERTH (1920-2003), färglitografier (2), Tyresömotiv, båda signerade Wierth samt numrerade 295/360, mått ca 56 x 41 cm
Ej examinerade ur ram
798402
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här