Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, flätade fransar, signerad KP, ca 235 x 160 cm
Bruksslitage, några fläckar
798439
2020-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här