Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i marmor, underrede i furu, låda i sargen, svarvade ben, höjd 77, 87x150 cm
Bruksslitage
798440
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här