Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTA, röllakan, ca 1940/50-tal, ca 230 x 123 cm
Bruksslitage, fläckar
798442
2020-08-07
Gör en kostnadsfri värdering här