Mindre bojan Kina 1700-tal

Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal
Mindre bojan Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINDRE BOJAN, porslin, Kina, 1700-tal, ovoid form, dekor av "broken ice" i underglasyrblått, höjd ca 10 cm, trälock och sockel medföljer

Fotringen med nagg

798450

2020-08-03