Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPOR (2) 1 par, Frankrike, 1900-talets andra hälft, jajans med målad dekor, socklar i trä, höjd ca 44 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
798451
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här