Barstolar
Vollendet
2020-08-06
798452
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BARSTOLAR (2), 1 par, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift danska, benställning i patinerat järn, klädda i brunt skinn, sitthöjd ca 70 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage