Cafémöbler hängstol Fermob

Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob
Cafémöbler hängstol Fermob

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERMOB, "Montmartre", stolar, 1 par, bord, hängstol, Frankrike, pulverlackerat stål, sitthöjd 45 cm

Delvis blekt yta, brukslitage, smärre ytskador

798456

2020-08-03