Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, 2 st, keramik, bl a italiensk renässansstil, 1800-1900-tal, diam 25,5-30,5 cm
Smärre kantnagg och retuscher
798465
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här