Fat bl a majolika

Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika
Fat bl a majolika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 2 st, keramik, bl a italiensk renässansstil, 1800-1900-tal, diam 25,5-30,5 cm

Smärre kantnagg och retuscher

798465

2020-08-04