Klubbat för:
1 800 SEK
1 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydligt signerad, a tergo påskrift "Marin på Kattegat", olja på duk, 50x76 cm
Bruksslitage, ytsmuts, smärre retusch
798470
2020-08-04