Okänd konstnär marint motiv

Okänd konstnär marint motiv
Okänd konstnär marint motiv
Okänd konstnär marint motiv
Okänd konstnär marint motiv
Okänd konstnär marint motiv
Okänd konstnär marint motiv

Klubbat för:

1 800 SEK

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR (1800-tal): Marint motiv, otydligt signerad, a tergo påskrift "Marin på Kattegat", olja på duk, 50x76 cm

Bruksslitage, ytsmuts, smärre retusch

798470

2020-08-04