Kandelaber "Grönsö"

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABER, nysilver, "Grönsö", IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal, löstagbar överdel, extramanchett för ändring till kolonnljusstake, höjd ca 40 cm, kolonnmodell: 28 cm

Slitage

798476

2020-08-04