Servisdelar, IKEAS 1700-tals serie

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKEA 1700-tals serie,12 dlr, porslin, "Nejlika", bestående av 2 koppar, 3 lunchtallrikar, 3 mattallrikar 2 djupa tallrikar samt 2 skålfat

Bruksslitage, en tallrik med smärre kantnagg, ett fat med glasyrsprickor

798477

2020-08-04