Tomas Mandel oljemålning

Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning
Tomas Mandel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TOMAS MANDEL (född 1923), "Åsögatan mot Åsöberget" signerad T. Mandel, olja på duk, ca 30x24 cm

798491

2020-08-06