BROR BOIJE Junker fåtöljer 2 st
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer, 2 st, för DUX, 1970-tal, stomme av bok, canvas, armstöd i brunt skinn samt stoppad dyna, sitthöjd ca 35 cm
Bruksslitage, enstaka mindre fläckar/smuts förekommer kring dynor
798493
2020-08-06