BROR BOIJE Junker fåtöljer 2 st

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer, 2 st, för DUX, 1970-tal, stomme av bok, canvas, armstöd i brunt skinn samt stoppad dyna, sitthöjd ca 35 cm

Bruksslitage, enstaka mindre fläckar/smuts förekommer kring dynor

798493

2020-08-06