Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålat, bestående av 4 karmstolar, sitthöjd ca 45, bord med glasskiva, höjd ca 79, diameter 84 cm
Klädsel med fläckar, stomme med märken, slitage, repor
798497
2020-08-04