Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARNSEKRETÄR, 1800-tal, bestad ek, fällbar klaff, bakomliggande hyllplan med skedhylla, höjd 102, 55x33 cm
Slitage, renoverad och kompleterad
798515
2020-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här