Kjell Engman skulpturer

Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, glasmassa med polykrom dekor i form av tjurhuvud respektive figur, osignerade, etikettmärkta, höjd ca 14-28 cm

Skador: En skulptur med mindre nagg på baksidans fotrand, repor undertill, bruksslitage

798524

2020-08-04