Kjell Engman skulpturer
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL ENGMAN, skulptur, Kosta Boda, glasmassa med polykrom dekor i form av tjurhuvud respektive figur, osignerade, etikettmärkta, höjd ca 14-28 cm
Skador: En skulptur med mindre nagg på baksidans fotrand, repor undertill, bruksslitage
798524
2020-08-04