Bertil Vallien m fl konstglas
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERTIL VALLIEN (född 1938) m fl: 2 st flaskor samt vas, samtliga etikettmärkta Kosta Boda, signerade "Kosta Boda BVallien Artist coll 89253", höjd ca 32 cm, "Kosta Boda BVallien 7089251", vas av okänd konstnär, "prov", höjd ca 20 cm
Bruksslitage
798528
2020-08-04