Bertil Vallien m fl konstglas

Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas
Bertil Vallien m fl konstglas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938) m fl: 2 st flaskor samt vas, samtliga etikettmärkta Kosta Boda, signerade "Kosta Boda BVallien Artist coll 89253", höjd ca 32 cm, "Kosta Boda BVallien 7089251", vas av okänd konstnär, "prov", höjd ca 20 cm

Bruksslitage

798528

2020-08-04