Matgrupp England 1900-tal

Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra del, fanér i idegran, bestående av. matbord med 2 iläggsskivor a 50 cm, höjd ca 74, 155 x 102 cm, 4 stolar samt 2 karmstolar, sitthöjd ca 47 cm

Mindre märken, bruksslitage

798563

2020-08-06