Sidobord m

Sidobord m
Sidobord m
Sidobord m
Sidobord m
Sidobord m
Sidobord m

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, 1900-talets andra hälft, fanér i valnöt, med hylla nedtill, höjd ca 75, 100x40 cm

Slitage, repor och märken, fanérskador, sannolikt från fukt

798566

2020-08-15