Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): "Utsikt över hustak" (Sydvästra Gotland), signerad och daterad Igge K -58, olja på duk, ca 34x47 cm

798568

2020-08-05