Agda Holst oljemålning

Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning
Agda Holst oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Agda Holst 1951, olja på pannå, bildmått ca 44x31 cm

798569

2020-08-05