Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med blommor, 1800-talets slut, olja på duk (dubblerad), ca 27x21,5 cm

Krackelyr, färgbortfall, retuscher

798570

2020-08-06