Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med blommor, 1800-talets slut, olja på duk (dubblerad), ca 27x21,5 cm
Krackelyr, färgbortfall, retuscher
798570
2020-08-06