Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IGGE KARLSSON (1932-2009): Högsommardag, signerad och daterad Igge K -58, olja på duk, ca 37x44 cm
798571
2020-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här