Igge Karlsson oljemålning

Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning
Igge Karlsson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IGGE KARLSSON (1932-2009): Högsommardag, signerad och daterad Igge K -58, olja på duk, ca 37x44 cm

798571

2020-08-05