Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL med lock, tenn art deco, med hänklar, stämplad GAB Stockholm 1935, höjd 15, diameter ca 23 cm
Bucklor och skevheter, lock med gåvogravyr
798575
2020-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här