Skål med lock art deco

Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco
Skål med lock art deco

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL med lock, tenn art deco, med hänklar, stämplad GAB Stockholm 1935, höjd 15, diameter ca 23 cm

Bucklor och skevheter, lock med gåvogravyr

798575

2020-08-04