Vitrinskåp
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets slut, tvådelat, undre delen med luckor och utdragbra skivor, övre delen vitrin med bakomliggande hyllor, bemålad i bruten vit ton, nycklar finns ej, höjd ca 240 samt 194x45 cm
Slitage
798595
2020-08-06