Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-talets slut, benställning med underliggande skiva, sargen med 5 lådor, allt utom toppskivan bemålat grått, höjd ca 98 samt 242x85 cm
Slitage, kompletterad
798598
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här