Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets slut, benställning med underliggande skiva, sargen med 5 lådor, allt utom toppskivan bemålat grått, höjd ca 98 samt 242x85 cm

Slitage, kompletterad

798598

2020-08-06