Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålad, stoppad och klädd med rutig textil, höjd ca 45 samt 170x32 cm
Slitage, några fläckar
798602
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här