Bankett

Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETT, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, bemålad, stoppad och klädd med rutig textil, höjd ca 45 samt 170x32 cm

Slitage, några fläckar

798602

2020-08-06