tbord

tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord
tbord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1800-tal, barockstil, löst liggande skiva, betsat trä, höjd ca 78 samt 194x79 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

798603

2020-08-06