Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets slut, med udragbar skiva på ena kortsidan, valnöt, patinerat, höjd ca 76 samt 271x93, förlängningsskivan 70x68 cm

Slitage

798605

2020-08-06