Peder Duke färglitografi

Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi
Peder Duke färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad Peder Duke 1991, 255/300, färglitografi, bildmått ca 33x31 cm

798608

2020-08-04