Karmstol Louis XIV-stil

Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil
Karmstol Louis XIV-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, Louis XIV-stil, bemålad, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, sitthöjd ca 52 cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

798609

2020-08-04