Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JONAS BOHLIN, "Cell", bokhyllor, 2 st, formgivningsår 1999, grålackerade, sockel i ek, skyltmärkning, höjd inkl sockel ca 80, 75x30 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, ytskador
798641
2020-08-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner