Sigvard Bernadotte bordsur

Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur
Sigvard Bernadotte bordsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, bordsur, urhus av polerad kalksten, tillverkad av Yxhults Stenhuggeri AB, quartz, silverskylltmärkt "Design Bernadotte", stämplad Alf Halldins guldsmedsatelje Örebro 1969, höjd 15,5, 15x14,5 cm

Går ej vid inskrivningstillfället, skador av batteriläckage, SAV garanterar ej funktionen

798644

2020-08-04