Ljusstake Josef Frank

Ljusstake Josef Frank
Ljusstake Josef Frank
Ljusstake Josef Frank
Ljusstake Josef Frank
Ljusstake Josef Frank
Ljusstake Josef Frank

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

JOSEF FRANK, "Slingan", ljusstake för 4 ljus, Svenskt Tenn, svärtat järn, längd ca 33 cm

Repor, slitage

798648

2020-08-04