Sideboard Per Söderberg Asplund modell Funk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER SÖDERBERG, sideboard, "Funk", Asplund, 2000-tal, höjd ca 47, 159 x 45 cm

Slitage, märken

798663

2020-08-10