Soffbord mosaik

Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik
Soffbord mosaik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, benen fanerade i bok, bordsskiva klädd i mosaik, höjd ca 50, 111x45 cm

Bruksslitage

798667

2020-08-08