Soffa Samsas Carl Malmsten

Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten
Soffa Samsas Carl Malmsten

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Samsas", textilklädsel, ben i bok, längd ca 180 cm, sitthöjd ca 40 cm

Skador, slitage, fläckar

798678

2020-08-07