Arthur Suker akvarell

Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell
Arthur Suker akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTHUR SUKER (1857-1940): "The armed knights Nr Lands end", monogramsignerad AS, akvarell/gouache, bildyta ca 39x59 cm

798681

2020-08-04