Ragnhild Nordensten oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGNHIILD NORDENSTEN (1888-1951): Sevilla, signerad och daterad Ragnhild Nordensten -21, olja på duk, 32x35 cm

798683

2020-08-05