Börge Mogensen klaffbord

Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord
Börge Mogensen klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BØRGE MOGENSEN, klaffbord, etikettmärkt Fredericia Stolefabrik, Danmark, höjd ca 54, 81 x 81 ( 161) cm

Repor, slitage, märken

798684

2020-08-07