Börge Mogensen klaffbord
Valmis
2020-08-07
798684
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BØRGE MOGENSEN, klaffbord, etikettmärkt Fredericia Stolefabrik, Danmark, höjd ca 54, 81 x 81 ( 161) cm
Repor, slitage, märken